

100 ₴
Накладка замка для скляних кришок морозильних скринь серії ЕКТОР і ВЕНУС TM CRYSTAL
В комплекті:
2 пластикові накладки під D отвору 16мм;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crystal |
| Країна виробник | Греція |
| Тип | Накладка |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Діаметр | 15 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 мм |
| Діаметр отвору | |
| в склі | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | накладка |