Шафа жарочна, належить до розряду професійного кухонного обладнання. Це практично універсальний пристрій, він може використовуватися для розігрівання, випікання «дрібноштучки» та запікання. Широкий діапазон температур і різних ступенів нагрівання гарантує виконання практично будь-яких поставлених завдань. Конструктивно збираються жарочні шафи з однією, двома або трьома секціями. Кожна із секцій має три ряди напрямних. Гарна теплоізоляція гарантує мінімальне нагрівання декоративних (захисних) поверхонь, а також автономну роботу 1 із секцій у 2-3 секційних шафах. Нагрівачі жарочних камер розташовані так, щоб рівномірно нагрівати всього об'єму камери. Можливе виготовлення як із «звичайним» нагріванням, так і з конвекційним. До вашої уваги ми пропонуємо жарочні шафи, виготовлені у «Проф» виконанні
— дверцята, верхня й бічні облицювання — неіржавка сталь, задня панель і дно — оцинкована сталь
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Жарова шафа |
| Сфера використання | Fast-food |
| Джерело живлення | Електрика |
| Особливості | Наявність дек |
| Кількість секцій | 2 шт. |
| Кількість дек в секції | 2 шт. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 8.1 кВт |
| Час виходу на робочу температуру | 30 хв |
| Максимальна робоча температура | 270 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Виробник | Optima |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1010 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Вага | 60 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 350 мм |
| Внутрішня ширина | 540 мм |
| Внутрішня довжина | 660 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання t C | Механіка |
| Вага | 60 кг |